Обмін, повернення | Ornament

Клієнтам

Обмін, повернення

Нам дуже важливо, щоб вироби Оrnament приносили Вам тільки найприємні емоції. І все ж, якщо куплений Вами виріб не підійшов з якихось причин – Ви легко можете обміняти його чи повернути в обмін на повернення коштів.

Повернення і обмін товару здійснюється на підставі Закону України «Про захист прав споживачів» і проводиться протягом 14-ти днів з моменту покупки за умови, що річ не використовувалась, зберегла свій товарний вигляд і всі супровідні елементи (етикетки, ярлики і т.п.). В іншому випадку річ не підлягає поверненню або заміні.

Днем покупки вважається день, коли Ви отримали товар на Новій Пошті. При необхідності повернення / обміну, будь ласка, зателефонуйте +38(093)9228738 і попередьте про заміну товару або про повернення грошових коштів.

Повернення грошових коштів здійснюється в повному обсязі – виходячи з вартості товару на час його купівлі. При обміні на товар з меншою вартістю – Вам повернуть різницю в ціні; при обміні на товар з більшою вартістю – Ви доплачуєте різницю.

Обмін або повернення виробу здійснюється за допомогою сервісу Нової Пошти. Товар відправляється назад в тому ж вигляді, в якому Ви його отримали – упаковка не повинна бути порушена, всі деталі виробу повинні бути на місці. Всі транспортні витрати пов’язані з обміном / поверненням оплачуються безпосередньо покупцем. Повернення грошових коштів здійснюється на Вашу картку протягом трьох днів з моменту отримання виробу нашими менеджерами на відділенні Нової Пошти.

При обміні на інший виріб – Ви або доплачуєте різницю в ціні (якщо виріб коштує дорожче), або отримуєте різницю в ціні переказом на банківську карту (якщо виріб коштує дешевше).

Увійти

Реєстрація

Зареєструватись

Ви можете зареєструватись за допомогою існуючого аккаунту

Або зареєструйтесь за допомогою електронної пошти

Відновлення паролю

Щоб відновити пароль, будь-ласка, введіть електронну пошту, яку Ви використовували при реєстрації. На неї ми надішлемо код підтвердження.